Вбивства та катування українців орками - спланована стратегія путінапутін заздалегідь планував вбивства, ґвалтування та страти серед українців, які відмовляються капітулювати. Це його стратегія війни, для реалізації якої він підібрав недорозвинутих та психічно хворих солдатів.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на американське видання The Guardian та СБУ.

Зараз в Офісі Генерального прокурора опрацьовують майже з 8000 справ щодо військових злочинів по усій території нашої країни. Лише в Київській області прокуратура має інформацію щодо більше ніж тисячі вбитих цивільних, хоча їх кількість може бути значно більшою.

"Я думаю, що це стратегія їхнього головнокомандувача, тому що ми бачимо таку ж стратегію в інших країнах. Вони мають план А: міста мають капітулювати, якщо місто не капітулює, отже, план Б: максимально залякати це населення. Вбивати, ґвалтувати, катувати та робити інші жорстокі речі. Це - стратегія війни", - заявила головний прокурор України Ірина Венедіктова.

Також вона зазначила, що окупанти часто вдавалися до вбивства цивільних через те, що їм це просто подобалось. Адже росія набирає психічно хворих людей для поповнення свого варварського війська.

Цей факт підтверджує нещодавно перехоплена розмова СБУ, де матір хворого на голову окупанта переймається за його здоров'я.

"З моїми психічними розладами, ця (війна) дуже корисна. Бачиш, який я спокійний, правда? Маніяк, як серійний вбивця, як Чикатила, спокійний...", - відповів хлопець.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 64-ій мотострілецькій бригаді, яка шокувала весь світ розправами над мирними українцями та мародерством, російський президент надав почесне звання гвардійської.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW