В Бердянську окупаційна влада вимагає з підприємців “відкати” та погрожує “націоналізувати” майноВ курортному Бердянську, який перебуває у тимчасовій окупації, військові рф тероризують підприємців. 

В розпорядженні редакції з’явився так званий перелік ставок ліцензування для суб’єктів підприємницької діяльності. Простіше говорячи, “відкати”. Без сплати яких підприємці не можуть працювати. 

Таке “прайси” окупаційна влада роздає на ринках та в торговельних закладах. На фото видно, що йдеться про будь-яку підприємницьку діяльність, починаючи з торгівлі на прилавку на ринку. 

Отже, за можливість торгувати (роздріб) з прилавку на ринку треба сплатити 1000 гривень, торгівлю в магазинах - 3000 гривень. Дозволяється відкривати кафе з місцями для відпочинку (зал до 40 квадратних метрів), сплативши 6000 гривень. А от нічним клубам за так звану “ліцензію” треба заплатити 10 000 гривень. 

Магазини, які займаються торгівлею будівельних матеріалів (залежно від розміру торгового залу) мають заплатити від 6 000 до 15 000 гривень, спортивні комплекси - від 5000 до 15 000 гривень. За місце в супермаркетах (роздріб) треба віддати 25 000 гривень, парикмахерські 1500 - 8000 гривень. А от діяльність ритуального бюро дозволена після сплати 30 000 гривень. 

В ОВА говорять, що підприємці відмовляються співпрацювати з окупантами. Більшість з них будуть працювати до 30 квітня. Також окупанти вимагають усіх реєструватися в їхній адміністрації, попереджаючи: в іншому випадку  майно буде “націоналізовано”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпрорудному будуть віддавати окупантам 20% прибутку. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW