Арахамія та Подоляк готові прибути до Маріуполя на перемовини з російською стороноюЗаступник командира полку Азов Святослав Паламар у відеозверненні заявив, що представники української делегації Давид Арахамія та Михайло Подоляк готові приїхати до Маріуполя, щоб тут, на місці, вирішити питання з російською стороною щодо евакуації українських захисників.

"Ми спілкувалися сьогодні з вищим політичним керівництвом. Це Давид Арахамія та Михайло Подоляк, які заявляють, що готові приїхати на переговори до Маріуполя з Мединським та Слуцьким щодо евакуації військового гарнізону, який тут залишився. Ми готові евакуюватися з Маріуполя за підтримки третьої сторони зі своєю стрілецькою зброєю, щоб урятувати ввірений нам особовий склад, евакуювати поранених, забрати тіла загиблих та поховати їх на території, не підконтрольній Росії", - сказав Паламар.

Раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до будь-яких форматів обміну з Росією, аби врятувати маріупольців та захисників міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW