Мер Миколаєва показав наслідки обстрілів рашистів по одному з мікрорайонів міста, - ВІДЕОМер Миколаєва Олександр Сенкевич розповів, що ракета прилетіла практично на дорогу під час обстрілу одного з районів міста та показав наслідки обстрілів.

Мер оприлюднив відео на своєму офіційному каналі у Телеграм.

- Є великі руйнування, що стосуються цієї мережі - 115кВ. Зараз працівники “Миколаївобленерго” оновлюють цю опору та відновлюють електропостачання по цій лінії... Завдяки тому, що миколаївці завжди напоготові, використовують правила “двох стін” і ховаються вдома, то на сьогодні є інформація лише про двох поранених людей під час нічних обстрілів. Це велике щастя, що ніхто не загинув та невелика кількість поранених. Наразі всі абоненти мають електропостачання, є інформація про деякі відключення окремо, але обленерго відремонтує їх найближчим часом, - розповів міський голова.

При цьому він зазначив, що на ділянці, яку обстріляли російські окупанти, не було жодних військових та індустріальних об'єктів, а лише автосалони, магазини та житлові квартали.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW