Миколаїв без води, а в області тривають роботи з відновлення світла та газопостачанняНаразі в Миколаївській області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни.

Станом на 19 квітня «Миколаївобленерго» проводяться ремонти на п’яти підстанціях.

На цей час припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення в 87 населених пунктах (з них у п'яти – частково) Баштанського та Миколаївського районів.

У результаті бойових дій пошкоджено водовід «Дніпро-Миколаїв» по якому здійснюється постачання води з річки Дніпро до Миколаєва. Наразі ведуться роботи з відновлення водопостачання.

На цей час споживачі міста забезпечуються привізною водою з резервуарів-накопичувачів та артезіанських свердловин, а також шляхом колективних установок очищення і фасованої питної води.

Натепер без газопостачання всього 1552 споживачі. Миколаївський район: село Луч - 402 аб., село Степова Долина - 52 аб., село Зелений Гай - 55 аб., село Мирне - 171 аб., село Партизанське - 85 аб., село Квітневе - 88 аб., село Центральне - 265 аб., село Киселівка - 229 аб., село Вавилове - 205 аб.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW