Додаткових вихідних не буде: як мешканці Києва працюватимуть на травневі святаЦьогоріч 25 квітня, 2 травня та 9 травня будуть звичайними робочими днями, робота в які оплачується у звичайному порядку.

Про це повідомили в державній службі України з питань праці.

Зазвичай, якщо свято припадає на вихідні, наступний робочий день в Україні повинен бути вихідним, однак під час воєнного правила інші.

В установі розповіли, що навесні 2022 року мали б бути вихідними днями понеділки 25 квітня (перенесення вихідного з 24.04.2022), 2 травня (перенесення вихідного з 01.05.2022) та 9 травня (святковий день).

Однак статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» встановлено інші правила на період воєнного стану, а саме призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.

Тому, 25 квітня, 2 та 9 травня - не святкові, а звичайні робочі дні. Українці працюватимуть, як зазвичай.

Нагадаємо, раніше ми писали, що сьогодні в Києві перебуває вже 2 мільйона 120 тисяч людей. Місто поступово оживає. Однак, влада вкотре закликає містян, які  змушені були покинути місто, не поспішати з поверненням через загрозу ракетних ударів. 

Також вас може зацікавити: Коли можна повертатися до Києва? У військовій адміністрації назвали умову

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW