У Кам'янець-Подільський "евакуювалось" 8 підприємтвМіський штаб цивільної оборони: тримаємо тил (54-й день війни).

Пресслужба Кам'янець-Подільської міської ради підготувала для вас оперативну та важливу інформацію станом на 18 квітня.

Ще 192-х людей Кам’янець-Подільський прихистив за вихідні. Це переважно українці з Донецької області, де міста безперервно й посилено обстрілюються окупантами. За останні кілька днів є тенденція, коли переселенці (в більшості кияни) їдуть назад до рідних міст, однак, зважаючи на ризики, повертаються назад у Кам’янець.

10 370 порцій за три дні: продовжуємо безоплатно надавати харчування (обіди та вечері) людям, які дійсно мають таку потребу. І отримуємо вдячність за це, особливо від тих, хто опинився у вкрай важкій ситуації. Як от сім’я, яка, добираючись у безпечне місце, упродовж декількох днів залишалася без їжі.

Уже 8508 довідок внутрішньо-переміщених осіб видали працівники нашого департаменту соцзахисту. Люди працювали всі вихідні, щоб пришвидшити процес – і лише за два дні видали 2000 довідок. Бази перевантажені, однак черги зменшилися. 1220-м переселенцям вже призначена державна допомога.

30 квітня – 1 травня в парку Героїв Євромайдану буде офіційне відкриття дитячого містечка, облаштованого у великих сферичних павільйонах (проєкт віце-прем'єр-міністерки з гуманітарних та міграційних питань). Чекаємо на танцювальні майстер-класи від гостей із Куби. Також заплановано різні заходи та активності для місцевих діток і переселенців. Зараз щодня, з 11 до 17 год., там працюють представники міськуправління освіти і науки. Слідкуйте за анонсами.

У Кам'янець-Подільський "евакуювалось" 8 підприємтв, фото-1

8 підприємств, які змушені були евакуюватися з небезпечних регіонів, вже остаточно розташувалися в нашому місті. Це представники харчової та легкої промисловості, металообробки. Ще 14 у процесі переїзду. Продовжуємо роботу в напрямку співпраці та підтримки такого бізнесу. Міський голова готовий спілкуватися з кожним особисто, звертайтеся за тел.: +380(3849)5-16-50. Повним супроводом релокованих підприємств займається новостворена Асоціацію розвитку міста – +380(93)425-92-57; +380(96)021-16-43.

Фото: Кам'янець-Подільська міська радаФото: Кам'янець-Подільська міська рада

Тим часом не залишаються без уваги питання життєдіяльності громади: комунальники продовжують прибирати парк. Завтра, за сприятливої погоди, вони будуть мити зупинки громадського транспорту.

Робота комунальних служб, Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Робота комунальних служб, Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Міський будинок культури відправив на потреби ЗСУ кошти, зібрані з двох вистав Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького, які відбулися у залі. Дякуємо всім, хто долучився!

Підвищення плати за електроенергію, яке планувалося після опалювального сезону, НЕ БУДЕ! Позавчора Кабмін прийняв постанову, згідно з якою до 31 жовтня 2022 року діятимуть фіксовані тарифи:

  • до 250 кВт•год - 1,44 гривень за 1 кВт•год;
  • понад 250 кВт•год - 1,68 гривень за 1 кВт•год.

У "Дії" знову стали доступними посвідчення водія і техпаспорти. На початку повномасштабного вторгнення Росії ця можливість була тимчасово відключена, але тепер водії знову можуть нею користуватися.

Важлива інформація для осіб з трансплантованими матеріалами. Для отримання імуносупресивних лікарських засобів (імуносупресантів) можна звертатись за контактними даними:

  • загалом по Україні: Смирнов Валентин, +380(93)-676-36-37;
  • Хмельницька область: Підмурняк Олексій Олексійович, +380(67)945-37-71.

Рашисти атакують захід країни. Від прицільних ракетних ударів сьогодні вранці постраждав Львів: попередньо 7 людей загинуло, 11 травмованих (серед них дитина), знищено 40 автомобілів і декілька інфраструктурних об’єктів. Прохання до кам’янчан: не ігноруйте сигнали тривоги, спускайтеся в укриття! Ворог підлий і нещадний.

Читайте також:"Великдень в умовах війни: чи будуть богослужіння у церквах і освячення кошиків".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW