З 18 квітня Київське метро змінило графік роботи: як курсуватимуть поїздиУ Києві, де скоротили комендантську годину, яка тепер триває з 22:00 до 05:00, збільшили час роботи столичного метрополітену.

Про це повідомляють у Київській міській державній адміністрації.

Так, з 18 квітня метро перевозить пасажирів з 06:30 до 20:00. Інтервал курсування поїздів метро - до 30 хвилин.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу, щоб завжди бути в курсі всіх важливих та актуальних подій Києва, регіону та України.

Щодо наземного транспорту, то він працює з 7:00 до 21:00.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з 17 квітня у Києві та регіоні змінюється час комендантської години. Тепер вона починатиметься на годину пізніше, а закінчуватиметься на годину раніше. Так, комендантська година триватиме з 22:00 до 5:00 ранку.

Також ми повідомляли про те, коли буде безпечно повертатись до столиці на думку голови Київської військової адміністрації Миколи Жирнова. Так, він зазначив, що говорити про конкретні терміни зарано, адже війна триває. І як складатиметься оперативна та стратегічна обстановка - поки що невідомо. Він наголосив, що в першу чергу до Києва не варто повертатися жінкам, дітям, людям літнього віку, які мають де проживати за межами міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW