Запоріжцям розказали, як поскаржитися до Держпродспоживслужби стосовно неправомірного підвищення цінГоловне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області працює навіть під час воєнного стану. У разі порушення прав споживачів, у тому числі через неправомірне підвищення цін, вони мають право подати скаргу.

Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації, передає 061.

Мешканці можуть відправити письмове звернення через електрону пошту, листом або ж передати особисто у відомство.

У зверненні громадянина ви маєте зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, коротко суть скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати. В електронному зверненні просять вказати електрону пошту, куди надішлють відповідь або ж номер телефона для зв’язку.

У Держпродспоживслужбі зазначають, що не приймають листи, що надходять з адрес, зареєстрованих на серверах рф (все що закінчується на ru). Враховуйте це, вказуючи електронну адресу для листування. Також за можливості просять прикріпити фото, відео чи будь-які інші документи, що підтверджують порушення. Це допоможе ревізорам при перевірці того чи іншого магазину, торгової мережі та таке інше.

У зверненні має бути наступна інформація: назва магазину, супермаркету чи торгової точки (якщо є можливість в куточку споживача можна сфотографувати що це за ФОП чи ТОВ з повною назвою); повна назва продукту харчування, адреса виробника харчового продукту (має бути зазначена на етикетці) і факт порушення державних регульованих цін.

Надсилати скарги можна: у паперовому вигляді на поштову адресу: 69002,м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 105 а або на електронну пошту:[email protected]. Є ще варіант через офіційний сайт управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області поліцейські викрили перевезення цигарок на мільйон гривень під виглядом гумвантажу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW