Українські захисники тримають оборону. Де у Маріуполі йдуть бої, - ВІДЕООкупанти зі вчорашнього вечора оголосили про «надання коридору для здачі в полон». Але станом на сьогодні захисники продовжують тримати оборону.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко. та спростував заяву окупантів, що бойові діії ведеться лише біля заводу "Азовсталь"

"Вчора ввечері точились бої по вул. Таганрогськоі, що знаходиться на відстані 5 км від "Азовсталі". В ході боїв окупанти знов обстріляли з важкої артилерії дома приватного сектору. Найбільш постраждали будинки в районі Автотранспортного ліцею", - йдеться у повідомленні.

Також окупанти намагалися штурмувати та обстрілювати район порту

"Місце залишається небезпечним для цивільних. Маріупольці - утримуйтесь від попадання в зону небезпеки і не одягайте стрічок на рукава", - попереджає городян Андрющенко.

Радник мера також розповсюдив відео героїчного спротиву українських захисників Маріуполя. 

"В реальності росіяни у відчаї, що не можуть глобально просунутись в місті. Тому задіють всю важку зброю яку можуть. Але героїзм та професійність наших захисників нівелює всі намагання окупантів", - зазначив Петро Андрющенко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW