Зеленський: Знищення наших військових у Маріуполі поставить крапку на переговорах з рфПрезидент України Володимир Зеленський заявив, що для допомоги захисникам у Маріуполі йдуть переговори, але РФ вимагає від них здатися. Він переконаний: знищення українських військових у блокадному місті поставить крапку на перемовинах з Росією.

Про це він сказав в інтерв'ю українським онлайн-ЗМІ, повідомляє Українська правда.

За його словами, ситуація в місті дуже складна: заблоковані українські військові та поранені, є кілька кіл блокування, гуманітарна криза — немає їжі, води та медикаментів.

«Тим не менше хлопці захищаються. І однієї подяки замало, тому тривають перемовні процеси. Довіри до перемовників щодо Маріуполя, якщо чесно, немає. Ми домовлялися, що будуть гуманітарні коридори. Хотіли забрати поранених, наших жінок і дітей, але Росія відмовилась», — розповів Зеленський.

Президент запевнив, що влада«на зв’язку з хлопцями, що на заблокованому заводі», розмови йдуть«на різних рівнях». За його словами, українські захисники виконують сьогодні найпотужнішу місію, а кількість ворога у шість разів більша.

Зеленський наголосив, що знищення українських бійців у Маріуполі поставить крапку на перемовинах з Росією.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW