Українцям дозволять тимчасово не сплачувати внески за кредитамиНаціональний банк України у зв'язку зі значним погіршенням фінансового стану населення ухвалив рішення допомогти громадянам країни з виплатою споживчих кредитів. Банкам рекомендовано провести реструктуризацію заборгованості по позикам.

НБУ у відкритому листі рекомендує банкам іншим фінансовим установам та колекторським компаніям у період дії військового стану та у 30-денний термін після дня його скасування пропонувати своїм клієнтам кредитні канікули або реструктуризацію заборгованості за кредитами.

У період дії воєнного стану в Україні клієнти фінансових установ звільняються від виплати штрафів та пені у разі прострочення виконання зобов'язань щодо споживчих кредитів. Йдеться про кредитні внески, сплата яких була прострочена після 24 лютого 2022 року. Із зазначеної дати штрафи за несвоєчасну виплату внеску за споживчим кредитом підлягають списанню.

Нацбанк також нагадав фінустановам про заборону збільшення процентної ставки за користування кредитом під час військового стану та протягом місяця після його скасування.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW