“Не має значення, скільки тіл ви побачите - ви ніколи не забудете жодного”: CNN фіксує злочини російських окупантівЗнімальна група побувала в нових звільнених від росіян містах і селах України.

Список звірств та очевидних воєнних злочинів, скоєних російськими військами в Україні, з кожним днем ​​стає дедалі довшим.

У міру того, як українці повертають собі території, окуповані російськими військами, на руїнах зруйнованих сіл і міст з'являються свідчення жахів останніх тижнів. Щодня виявляються нові жертви. А ті, кому пощастило пережити це випробування, розповідають жахливі історії про викрадення, згвалтування та тортури, пише mind.ua.

Ірина Венедиктова, генеральний прокурор України, заявила в понеділок, що її відомство розслідує 5800 справ про ймовірні військові злочини росії, і з кожним днем ​​відкривається «дедалі більше» справ.

Росія відкидає звинувачення у військових злочинах та стверджує, що то все фейки. Але журналісти CNN на місцях в Україні збирать свідчення звірств по всій країні.

Новий і Старий Биков – дві крихітні точки на карті, розділені невеликим струмком. Разом вони утворюють сонну спільноту, що налічує близько 2000 осіб, з якими мало хто з українців, не кажучи вже про російську армію, знайомий.

Катерина Андрюша розповіла, що її донька Вікторія вирішила залишити свою квартиру у Броварах і повернутися сюди на початку війни; вона вважала, що вдома в селі буде безпечніше.

Але 27 лютого, за словами мешканців, російські війська увірвалися в сусідні села, перетворили місцеву школу на свою базу, зруйнували та пограбували будинки та тероризували місцевих мешканців протягом п'яти тижнів.

25 березня Катерина повідомила, що російські солдати прийшли до неї додому і забрали Вікторію, стверджуючи, що вона має в телефоні інформацію про їхні сили.

Через три дні в полон потрапила сама Катерина. За її словами, її тримали у підвалі три дні. Із зав'язаними очима і з жахом вона намагалася з'ясувати, що сталося з її донькою.

«Мені сказали, що вона в теплому будинку, що вона працює з ними і скоро буде вдома», – сказала Катерина.

Більше вона доньку не бачила. Вона показала нам її фотографії – гарної шкільної вчительки.

«Ми сподіваємося, що вона десь із кимось зв'яжеться», – сказала вона.

На сусідній вулиці ми зустріли іншу матір. Горе Ольги Явон було глибоким і всепоглинаючим. Вона одразу розплакалася.

Її хлопці, Ігор, 32 роки, та Олег, 33 роки, входять до шести молодих людей села, які, за словами влади, були страчені російськими солдатами 27 лютого.

Вона розповіла нам, що російські війська затримали їх після того, як поблизу було підірвано міст.

За її словами, росіяни утримували їхні тіла протягом дев'яти днів, а потім кинули на околиці села із наказом швидко поховати.

«Вони були дуже хороші хлопчики, – сказала Ольга. «Як же я хочу побачити їх знову».

За свою кар'єру я побачив багато жахливого, але деякі речі, з якими ми зіткнулися на околицях Києва після того, як росіяни були відбиті українськими військами, були одними з найболючіших.

У передмісті Бучі ми одними з перших дісталися до братської могили, викопаної місцевими жителями в той час, коли місто знаходилося під російською окупацією, тому що було вбито дуже багато жителів, а тривалий похорон був би дуже небезпечним в умовах стрілянини та артобстрілів.

Ми бачили напівзакопані тіла, ноги та руки стирчали із землі. Ми зустріли чоловіка, який сказав, що тут похований його молодший брат; він зламався і не міг перестати плакати. Сусід, що втішав його, теж був у сльозах.

Ці моменти розбитого серця важко спостерігати – від них теж хочеться плакати.

Також у Бучі нас завели до підвалу, де знайшли п'ять тіл – українці кажуть, що чоловіків розстріляли російські війська. У деяких були зв'язані руки та вогнепальні поранення голови чи серця.

На їхніх обличчях досі можна було бачити жах. Здавалося, мертві хотіли, щоб правда про їхню насильницьку смерть була розкрита.

Не має значення, скільки тіл ви бачите, ви ніколи не забудете жодного з них.

“Не має значення, скільки тіл ви побачите - ви ніколи не забудете жодного”: CNN фіксує злочини російських окупантів, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW