Генштаб ЗСУ: ворог без успіху штурмує Попасну та РубіжнеРозпочалася п’ятдесят перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.Противник продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі населених пунктів України, інформується у звіті Генштабу ЗСУ.На Волинському та Поліському напрямках окремі підрозділи збройних сил республіки білорусь виконують завдання з прикриття українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях.На Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка без змін. На Південнобузькому напрямку противник намагається провести фортифікаційне обладнання позицій, поповнює запаси озброєння та військової техніки, боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів. Веде розвідку із залученням безпілотних літальних апаратів.

На Донецькому і Таврійському напрямках основні зусилля ворог зосереджує на спробах захоплення населених пунктів Попасна і Рубіжне. Успіху не має.

Так, на території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито вісім атак ворога, знищено чотири танки, шість бронетранспортерів, чотири бойових машини піхоти, а також одну артилерійську систему противника.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW