У Харкові продовжується ліквідація пожежи на ринку Барбашово - за добу в області 42 пожежі та руйнації, - ФОТОЗа добу з 17 по 18 березня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу. Ворог проводив обстріли та повітряні бомбардування різних об’єктів житлових кварталів Харкова та сільських населених пунктів області.

Загалом за добу рятувальники здійснили 42 виїзди для ліквідації пожеж, а також розбирання завалів зруйнованих будівель, інформує Головне управління ДСНС України у Харківській області.

Так, минулої ночі внаслідок чергового обстрілу, ворожі ракети влучили у один з навчальних закладів міста Мерефа, що у Харківському районі області. В результаті обстрілу стались часткові руйнації двоповерхової будівлі з послідуючим займанням. Виклик до служби порятунку надійшов о 03:39. До місця події виїхало 4 відділення ДСНС на автоцистернах та 20 чоловік особового складу. Площа пожежі склала близько 400 кв.м. Ліквідовано пожежу о 17:30.

Крім того, наразі триває ліквідація пожежі, що сталася 17 березня в одному з найбільших торговельних центрів міста Харкова.

У Харкові продовжується ліквідація пожежи на ринку Барбашово - за добу в області  42 пожежі та руйнації, - ФОТО, фото-1

В результаті обстрілу загорілись торгові павільйони у різних місцях ринку. Виклик до служби порятунку надійшов близько о 14:00. На місці події працює 21 одиниця пожежно-рятувальної техніки та близько 100 чоловік особового складу ДСНС.

У Харкові продовжується ліквідація пожежи на ринку Барбашово - за добу в області  42 пожежі та руйнації, - ФОТО, фото-2

Площа пожежі складає близько 7га. Горять торговельні павільйони та частково пошкоджено 2 житлових будинки. Усі зусилля підрозділів служби порятунку направлені на недопущення розповсюдження полум'я на житловий сектор та інші суміжні об'єкти. Загалом врятовано понад 10 житлових будинків.

У Харкові продовжується ліквідація пожежи на ринку Барбашово - за добу в області  42 пожежі та руйнації, - ФОТО, фото-3

Під час гасіння пожежі ворог завдав повторний обстріл, під час якого отримали численні осколкові поранення 2 рятувальників. Їх негайно було направлено до лікувального закладу. Під час госпіталізації, один з рятувальників від отриманих травм загинув.

У Харкові продовжується ліквідація пожежи на ринку Барбашово - за добу в області  42 пожежі та руйнації, - ФОТО, фото-4

Рятувальники Харківського, Полтавського та Дніпропетровського гарнізонів ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, а також волонтери та комунальники працювали над розчищенням завалів зруйнованих житлових будинків та адміністративних будівель.

Проводились пошукові роботи та розбирання завалів у Київському, Шевченківському та Немишлянському районах Харкова, а також Харківському районі області. Крім того, підрозділи ДСНС протягом дня здійснювали виїзди на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок та приватних будівель, торговельних та інших об'єктів. Пожежі виникали у Шевченківському, Київському, Немишлянському та Московському районах міста Харкова, а також Харківському та Ізюмському районах області.

Піротехнічні підрозділи ДСНС також продовжували працювати, знешкоджуючи артилерійські боєприпаси, що не розірвались. Було відпрацьовано близько 30 адрес, де знаходилисьAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW