Терехов: Чого ще потрібно чекати світовій спільноті, щоб закрити небо над Україною?Харківський міський голова Ігор Терехов ще раз звернувся до світової спільноти з проханням закрити небо над Україною.

Про це він заявив сьогодні, 18 березня, під час Міжнародного марафону «Єднання місцевого самоврядування світу для благополуччя людей та миру».

Міський голова зазначив, що 23 дні в Україні триває війна, і Харків постійно обстрілюють із землі та неба. За його словами, зруйновано понад 600 житлових будинків. Людей, які втратили дах, селять у школи та дитячі садки, але російські війська бомблять і ці соціальні об'єкти. Понад 60 закладів освіти зруйновані повністю, гинуть мирні люди.

«Чого ще потрібно чекати світовій спільноті, щоб закрити небо над Україною? Колосальні жертви серед мирних людей, дітей. Як із цим можна змиритися?» - сказав Ігор Терехов під час виступу.

Він повідомив, що Харків тотально руйнують, цілеспрямовано знищуючи інфраструктуру, інженерні мережі, які забезпечують городян теплом, світлом і водою.

Міський голова попросив мерів різних міст світу впливати на свої уряди, щоб убезпечити повітряний простір та зберегти мир. За його словами, свою підтримку Харкову та Україні висловили мери Нью-Йорка, Бостона та Чикаго, які у розмові з ним пообіцяли вплинути на своїх конгресменів.

«Допоможіть собі, допоможіть Європі, допоможіть Україні, бо Україна стоїть на захисті демократії та Європи. Віталій Кличко абсолютно правильно сказав, що російська агресія не зупиниться в Україні. Вона піде далі, піде до Європи», - наголосив мер Харкова.

Ігор Терехов подякував захисникам України, які героїчно обороняють Харків, а українським та зарубіжним партнерам - за надання гуманітарної допомоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW