«Зливав» окупантам позиції української армії: у Харкові СБУ затримала зрадника, - ВІДЕОУ Харкові СБУ затримала зрадника, який «зливав» загарбникам позиції української армії

8 березня 37-річний харків’янин, уродженець Брянської області Росії, отримав розвідувальне завдання від ворога. Про це повідомили у прес-службі Управління СБУ у Харківській області.

Представник ворожої армії налагодив контакт зі зрадником через месенджер «Телеграм». Його цікавили точне розташування бойових розрахунків та військової техніки Збройних сил України на території Харкова, а також результати ворожих обстрілів по житлових кварталах та об‘єктах інфраструктури.

Співробітники спецслужби задокументували кілька фактів передачі ворогу розвідувальних інформації, яка могла нанести шкоду обороноздатності України.

Спецслужба встановила, що мотивами дій зрадника була прихильність до ідей так званого «руського миру».

Слідчі СБУ вирішують питання щодо відкриття стосовно чоловіка кримінального провадження за ч. 2 ст. 111 (державна зрада,вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання у вигляді довічного ув’язнення с конфіскацією майна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW