Це буде абсолютно нова філософія будівництва: Терехов розповів про післявоєнну відбудову ХарковаМер Харкова Ігор Терехов вже зібрав пул архітекторів для післявоєнної відбудови міста.

Про це Терехов розповів у інтервʼю Lb.ua.

“Я вже розпочав цей процес. Ми зібрали пул архітекторів, зокрема з Америки та інших країн. Вони вже працюють. Я звернувся до наших, на мій погляд, найкращих архітекторів, бо ми вже розуміємо, що багато чого потрібно відновлювати. Розуміємо, у яких мікрорайонах які будинки мають бути.

Я не хочу, щоби у нас з'явилися «коробки». Це буде абсолютно нова філософія будівництва, починаючи від енергозбереження, котельних на дахах, свердловин, які мають бути в кожному мікрорайоні, і закінчуючи глибокими підземними паркінгами, які будуть бомбосховищами.

Це те, що стосується житлових масивів. Нам належить відбудувати дуже багато шкіл та дитячих садків, вони теж будуть іншими. Щодо адміністративних будівель, особливо центральної частини міста, я попросив наших архітекторів, щоб ми подивилися на 10 кроків уперед, коли створюватимемо архітектурний ансамбль. Він має бути новим, модерновим, але водночас зберігати родзинку міста Харкова, Бекетівську родзинку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW