Співпраця з «Укрзалізницею», будівництво житла і робота банків. Як запускають економіку на Харківщині, - ВІДЕОУ Харківській області під час війни запускають економіку.

Місцева влада працює над запуском економіки регіону. Про це у своєму Telegram-каналі голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, це двосторонній процес.

«Важливо чути запит від бізнесу. Сьогодні до Харкова приїхали перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін, народні депутати. Зустрічалися із представниками бізнесу. Було багато питань, але є і відповіді. Як повертати працівників, як залишатися конкурентними, кредитування, оподаткування, логістичні ланцюги - це ті теми, які вже вирішують на всіх рівнях. Із "Укрзалізницею" у нас є повна співпраця. Важливе питання - це робота банківської системи. Проговорили також можливість будівництва житла, щоб працівники могли повертатися. Адміністрація моніторитиме запити від підприємців, аби звертатися до керівництва країни та посилювати наші позиції. Щоб відновити область Харківщина має отримати спеціальний пакет пропозицій для бізнесу, який діятиме протягом декількох років», - заявив очільник ХОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW