У Харківській області снайпер десантників знищив російського генералаНа Харківщині снайпер десантників успішно зинищив російського генерала.

Снайпер одного з підрозділів 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ на ім’я «Олексій», в цілях безпеки ім’я змінено, у складі свого підрозділу вів активні бойові дії в різних районах Харківської області. Про це повідомили у прес-службі Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Завдяки своїм професійним навичкам та підготовці «Олексію» вдалося знищити снайперським вогнем чималу кількість російських окупантів, в тому числі й одного з генералів Збройних сил РФ.

Окрім цього в районі міста Ізюма він успішно виконав завдання із коректування вогню артилерії по колонах та змінних позиціях противника. В результат чого було знищено два танки та декілька бронемашин, а також кілька десятків живої сили противника.

В подальшому під час виконання бойових завдань «Олексій» отримав поранення. Наразі він проходить лікування в одному з військово-медичних закладів країни. Снайпер з нетерпінням чекає свого одужання, щоб повернутися до своїх побратимів та продовжувати знищувати окупантів, захищаючи свою Батьківщину.

Командування військової частини представило снайпера «Олексія» до високої державної нагороди.

Нагадаємо, що на Харківщині десантник знищив бойовий вертоліт ЗС РФ «Алігатор». Докладніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW