Війська Росії вдарили ракетами по району у Харкові: виникла масштабна пожежа у будівлі «вишу»У Харкові від ракетних ударів російських загарбників виникла масштабна пожежа у допоміжній будівлі «вишу».

За добу рятувальники здійснили 28 оперативних виїздів, з яких на гасіння пожеж 22, у тому числі спричинених обстрілами - 5, пожеж в екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем - 7, пожеж у приватному секторі та на об'єктах, що сталися з інших причин, не пов'язаних обстрілами — 10, а також 1 раз на розбирання завалів та 5 - на допомогу населенню та ліквідацію наслідків ДТП. Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Харківській області.

Підрозділи ДСНС протягом доби 5 разів виїжджали на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами. Усі пожежі сталися близько 21:00 у Київському районі Харкова після чергового ракетного обстрілу. Найбільша пожежа виникла у допоміжній будівлі одного з харківських «вишів». Площа пожежі склала близько 600 квадратних метрів. На місці події працювали 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 25 чоловік особового складу ДСНС. Рятувальники повністю загасили пожежу о 23:08.

Піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили 15 боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, що у Харкові під обстрілами медики врятували життя місцевому мешканцю. Докладніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW