Під Харковом від обстрілів житлових будинків росіянами загинула 13-річна дівчинкаРашисти своїми обстрілами вбили 13-річну дівчинку під Харковом.

Станом на ранок 6 квітня більше 446 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Про це повідомили у прес-службі Офісу генерального прокурора України.

При цьому 167 дітей загинули та більше 279 - отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Зокрема у місті Маріуполі, на окремих територіях Київської, Чернігівської та Луганської областей.

За отриманими даними найбільше постраждало дітей у Донецькій - 81, Київській - 78, Харківській - 64, Чернігівській - 49, Миколаївській - 39, Луганській - 31, Запорізькій - 22, Херсонській - 29, Києві - 16, Сумській - 16, Житомирській - 15 областях.

Стало відомо, що 25 березня в Харківській області внаслідок обстрілів житлових будинків в селах Мала Рогань та Вільхівка військовими РФ загинула 13-річна дівчинка.

Нагадаємо, що Росія масованими обстрілами і бомбардуваннями знищила Екопарк у Харкові. Докладніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW