Синєгубов: На Харківщині є ділянки кордону, які контролюють українські військаГолова ХОВА  Олег Синєгубов повідомив, що на території Харківщини не спостерігається збільшення військ рф.

При цьому регіон готовий до будь-якого розвитку подій. Про це голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив в інтерв’ю LIGA.net.

За його словами, зараз у Харківській області ворог концентрує велику кількість своєї сили в напрямку Донбасу.

“Окупанти заходять через Вовчанськ і Куп'янськ, намагаються пройти залізничними коліями, проте їм це не вдається. Ми тримаємо свої позиції і там зараз йдуть завзяті бої щодня. Поки що ворог далекий від того, щоб просуватися до Донецької та Луганської області тими силами, якими він планує”, - сказав Олег Синєгубов.

Також він зазначив, що загалом на території Харківської області не спостерігається збільшення сил російських військ у зв’язку з їх виходом із Київської, Чернігівської та частково Сумської областей. На Харківщині є ділянки кордону, які контролюють українські війська.

“Ми розуміємо, що ворог не втратив надії щодо Харкова. Тому ми щохвилини стежимо за оперативною ситуацією. Водночас ми констатуємо, що битву за Харків окупанти вже програли. Вони зазнали тут чималих втрат і розуміють: навіть якщо вони великими силами спробують не те що взяти, а хоча б окупувати Харків – вони зазнають серйозних втрат. І це може поставити під сумнів їхні подальші плани щодо просування територією Донбасу", - сказав Олег Синєгубов.

На думку голови ХОВА, великими силами на Харківщину окупанти не йдуть. Проте до цього варіанту захисники області також готові.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW