Харківські рятувальники за добу виявили тіла шести загиблих у результаті обстрілівУ Харківській області за добу, з 10 по 11 квітня, рятувальники виявили тіла шести загиблих осіб, які отримали смертельні травми у результаті обстрілів.

Зокрема, у Холодногірському районі - двох осіб, Московському — однієї, Індустріальному — однієї, у Пісочині - двох). Ща двох постраждалих виявили у Індустріальному райоін Харкова, - повідомляє пресслужба ДСНС Харківщини у оперативній інформації станом на 08:00 11 квітня 2022 року.

Загалом за добу рятувальники здійснили 61 оперативний виїзд, з яких: на ліквідацію пожеж - 55, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами - 28, пожеж в екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем та підпалом - 16, пожеж у приватному секторі та на об'єктах, що сталися з інших причин, не пов'язаних обстрілами — 11; також 3 рази на розбирання завалів та 3 — на допомогу населенню.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 28 виїздів на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами.

Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок, приватних будинків, гаражів та автомобілів, складських будівель, об'єктів торгівлі та харчування.

Пожежі сталися у майже у всіх районах міста Харкова, а саме: Київському (2), Московському (5), Індустріальному (3), Основ’янському (2), Холодногірському (2), Новобаварському (1) та Немишлянському (1), а також Ізюмському (1), Чугуївському (1), Богодухівському (3) та Харківському (7) районах області.

Найбільша пожежа виникла о 10:35 у складській будівлі, що у Київському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 1000 кв.м.

О 17:29 пожежа виникла у будівлі ангарного типу, що у Харківському районі області. Площа пожежі склала близько 600 кв.

О 00:28 11 квітня пожежа сталася на даху 9-поверхового житлового будинку у Основ’янському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 200 кв.м. З верхніх поверхів рятувальниками було евакуйовано 2 чоловіка.

Окрім цього, піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 54 виїзди для розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW