Лікарні у Харкові. Як за умов війни працюють медичні закладиХарківські лікарні не припиняли роботу з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Усі лікарні міста працюють в умовах воєнного стану. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Наразі у лікарнях не проводять планових оперативних втручань, але якщо пацієнт потребує термінової допомоги, від якої залежить його здоров’я чи життя, а його стан може стати важким, то допомогу надають у повному обсязі.

Стаціонарні відділення заповнені приблизно наполовину - пацієнтів не стало більше. Є екстрені операції, пологи, стаціонарні хвороби, амбулаторна допомога в умовах стаціонару. Зараз лікарні оснащені майже всім необхідним. Є розхідні матеріали та медикаменти. Постійно надходить гуманітарна допомога.

Персоналу, звичайно, не вистачає, оскільки частина медичних працівників виїхала, а хтось фізично не може дістатися до роботи. Тому медики підстраховують один одного і вчаться виконувати роботу, якою не займалися у мирний час.

Після запровадження воєнного стану лікарів поліклінік перевели на роботу у режимі чергування та дистанційного консультування. В усіх поліклініках працюють чергові кабінети, де приймають сімейні лікарі і вузькопрофільні спеціалісти, які надають потрібну допомогу. Також у медичних закладах проводять вакцинацію проти коронавірусу, керованих інфекцій та необхідні дослідження.

Крім того медичні бригади виїжджають у бомбосховища або на станції метро, щоб оглянути містян та забезпечити їх необхідними лікарськими засобами. Не залишають без уваги одиноких та літніх громадян - при можливості оглядають на дому, доставляють необхідні ліки. Налагоджена система комунікації, взаємодії та обміну інформацією між усіма медичними закладами. Лікарі готові надавати максимум медичної допомоги всім, хто цього потребує, і робити все, що від них залежить.

Нагадаємо, що мер Харкова Ігор Терехов розповів, як під час війни школярі закінчать навчальний рік у Харкові. Детальніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW