В Києві почне курсувати повноцінна кільцева електричкаНа офіційній Facebook-сторинці "Укрзалізниці" з'явилась інформація щодо запуску повноцінного кільцевого маршруту електрички в Києві. 

Раніше "Укрзалізниця" запустила човниковий поїзд між правим та лівим берегами, який став альтернативою Київському метро. Їм почали користуватись дуже активно. Зважаючи на популярність маршруту "Дарниця - Святошин", "Укрзалізниця" вирішила продовжити маршрут та зробити його кільцевим.

Електричка, Джерело: Facebook "Укрзалізниці"

Електричка, Джерело: Facebook "Укрзалізниці"

З Дарниці в напрямку Видубичів, за годинниковою стрілкою, поїзди будуть вирушати щогодини з 06:10 до 18:10. А З Дарниці в напрямку Троєщини, проти годинникової стрілки, з 06:15 до 18:15, також щогодини. Останні рейси в обох напрямках прямують до станції Святошин.

Поїзди будуть ходити між наступними станціями:

Зупинки електрички в Києві, Джерело: Facebook "Укрзалізниці"

Зупинки електрички в Києві, Джерело: Facebook "Укрзалізниці"

Швидкість поїздів обмежена, але дістатись можна доволі швидко. Вартість проїзду фіксована — 15 грн. Квитки придбаються на борту електрички або в чат-боті Укрзалізниці.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про корисні функції додатків "Київ Цифровий" та "Дія". Підпишиться на наш телеграм-канал.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW