"Дарунки" рашистів: сапери у Київській області виявили майже 5 тисяч вибухонебезпечних предметів, - ФОТО, ВІДЕОУ Київській області, яку нещодавно звільнили від російських військ, лише за 3 квітня виявили 4 997 вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу: там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних подій Києва, регіону та України.

Вчора, 3 квітня, сапери перевірили приблизно 4,3 га та понад 21 км автомобільних доріг. З 4 997 вибухонебезпечних предметів 4 308 — це набої. Від ДСНС працювали 58 людей та 18 одиниць техніки.

Ці кадри з Київщини, усипаної мінами, снарядами, гранатами та іншими смертельними “дарунками” російської армії, сьогодні виконують роль живої агітації до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки… Наші піротехніки продовжують розміновувати забруднені території, а ми вкотре закликаємо громадськість не забувати про правила поводження із вибухонебезпечними предметами. Уважно дивіться під ноги і обов’язково повідомляйте про небезпечні знахідки рятувальників, – наголошують рятувальники.

"Дарунки" рашистів: сапери у Київській області виявили майже 5 тисяч вибухонебезпечних предметів, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1, ДСНС України

ДСНС України

Раніше ми писали, що після звільнення окупованих територій від рашистів, сапери приступили до розмінування захоплених раніше міст та сіл. Так, у Київській області піротехніки 2 квітня виявили та знешкодили 197 вибухонебезпечних предметів.

Окрім цього, ми повідомляли про те, що у мережі показали фото рашистів, які причетні так чи інакше до розстрілів, мародерства та зґвалтувань у Бучі на Київщині. Особи деяких російських орків ідентифікували. Відповідні фото опубліковані в Telegram-каналі Збройних сил України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW