"Допоможіть ЗСУ, розв'яжіть їм руки": мешканців Луганської області закликають термінового евакуюватисяМешканців Луганської області закликають терміново евакуюватися на захід України, щоб дозволити українській армії без остраху за життя цивільних протистояти російським окупантам.

Як інформує "ТСН", про це заявив голова Луганської обласної адміністрації Сергій Гайдай 13 квітня.

Він наголосив, що наразі ще поки існує можливість "більш-менш" спокійно покинути небезпечні райони й вирушити на захід України, де переселенців забезпечать їжею, а також дахом над головою. Подібне рішення громадян лише стане в пригоді військовим, які без ризику для цивільних зможуть на всю потужність громити ворогів.

"Вже половина квітня, триває війна з РФ, Луганщина тримається. Ми займаємося евакуацією і будемо цим займатися, до останнього дня, поки це можливо. Тому що орки не будуть, як вони кажуть, вибірково, стріляти по військових об'єктах. Ми розуміємо, що це брехня. Гине дуже багато цивільних, на жаль. Але віримо в наші ЗСУ, допомагаємо їм. Допоможіть нашим Захисникам, розв‘яжіть руки військовим, нехай роблять свою справу і не переживають за цивільних", - зазначив він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW