У Маріуполь та Новоайдар росіяни пригнали мобільні крематоріїУ Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв росіян для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців.

Як повідомляє 13 квітня ГУР Міноборони, після широкого міжнародного розголосу геноциду українського народу в Бучі Київської області, російські війська почали використовувати в Україні мобільні крематорії.

"Зокрема у Маріуполі зафіксовано перебування 13 мобільних крематоріїв для здійснення зачистки вулиць від тіл загиблих цивільних мешканців. Всіх потенційних свідків звірств окупанти намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити", - йдеться у повідомленні.

Також роботу мобільного крематорію противника зафіксовано у м. Новоайдар Луганської області.

Окрім цього, ЗС росії використовують мобільні крематорії для знищення тіл російських військовослужбовців, з метою приховування реальної кількості своїх солдатів, які загинули в ході російської агресії проти України та відмови у виплатах сім’ям загиблих росіян.

"Дії російської армії підпадають під визначення “геноцид” відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду. Російське керівництво й надалі намагатиметься приховувати факти військових злочинів в Україні", - зазначають у Мінобороні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW