"Нацизм" і "націоналізм": як пропагандисти рф підміняють поняттяросійська пропаганда підміняє поняття «нацизм» та «націоналізм».  У ЦПД при РНБО України повідомляють про чергову маніпуляцію, передає редакція. 

До початку війни в Україні рф почала процес дегуманізації українського суспільства, в тому числі й шляхом «жонглювання» поняттями «нацизм» і «націоналізм». Для російських ЗМІ ці поняття є тотожними, хоча і в теорії, і на практиці вони відрізняються.  

Нацизм – тоталітарна ідеологія, що базується на величі однієї нації, її приналежності до «вищої раси», що «дає їй право» на розширення «життєвого простору» через загарбання території та геноцид.  

Націоналізм — ідеологія, базовими принципами якої є цінність нації та її правомірність як джерела влади. Націоналізм стверджує, що кожна нація має управляти собою самостійно та бути вільною.  

Навіть не заглиблюючись в теорію, стає зрозуміло, що ці поняття далекі від того, щоб бути тотожними. Та підмінюючи і «жонглюючи» ними, рф багато років створювала підґрунтя для початку геноциду українців.  AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW