"У місті спокійно, ситуація під контролем. Новомосковськ воює, працює і волонтерить", - мерМер Новомосковська Сергій Рєзнік розповів про ситуацію в місті станом на ранок 13 квітня:

"Доброго ранку, ми з Новомосковська! З кількома тривогами, але без втрат – такою виявилася минула ніч. Дякуємо ЗСУ! Віримо в вас! Пишаємося вами! За минулу добу лінія військових зіткнень завдяки нашим бійцям відсунута від Дніпропетровської області ще далі – під контроль України повернуто як мінімум 15 населених пунктів Херсонської області. А отже у ворога все менше можливостей діставати Дніпропетровщину засобами артилерії. А отже Новомосковськ стає все більш тиловим містом. У місті спокійно, ситуація під контролем. Новомосковськ воює, працює і волонтерить. Волонтери зараз – це той локомотив, який творить чудеса. Це люди, які можуть знайти будь-що та привезти будь-куди. Хочу висловити слова щирої вдячності нашим друзям Berlin Hands For Ukraine з Німеччини, які відгукнулися й передали для нашого міста гуманітарну допомогу - продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти та засоби надання домедичної допомоги. Дякую всім тим, хто зробив таке партнерство можливим - займався пошуком та збором коштів, придбанням товарів у Німеччині, забезпечив транспортування та супровід вантажу по території Європи та в Україні. Дякую всім новомосковським волонтерам, які наближають спільну перемогу! Учора, у всесвітній день космонавтики, Укрпошта провела спецпогашення нової поштової марки, яку тепер побачать усі, хто відправлятиме поштові відправлення - марка називається «Русскій воєнний корабль, іді…» Сподіваємося, що він піде туди якнайшвидше, а наші сини і доньки, брати і сестри, батьки повернуться з фронту додому живими. З нами увесь світ. З нами Бог. Перемога буде за нами!?? Бажаю нам усім спокійного дня".

Читайте також: На потреби воїнів, переселенців та інші: ГО "Наш Новомосковськ" отримав партію гумдопомоги з ДніпраAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW