В Україні майже 2,2 тисячі чоловіків намагалися втекти закордон від призову, - ФОТОЗ початку повномасштабного вторгнення росії, на кордоні затримали близько 2,2 тисяч військовослужбовців.

Як повідомляє Державна прикордонна служба, прикордонники також продовжують знаходити тіла чоловіків поза пунктами пропуску.

Як відмічається, є й ті, які намагаються підкупити прикордонників. Ще інша частина порушників використовує підроблені документи, в яких приписують собі чи дітям інвалідність, називають померлими живих дружин чи дописують кількість дітей. Але фальшиві папери прикордонники теж ефективно виявляють.

“Тож більшість порушників намагаються подолати кордон поза пунктами пропуску за допомогою провідників. Останні, як показує досвід, не дуже переймаються безпекою своїх “підопічних”. Днями правоохоронці затримали перевізника – громадянина Молдови, який на маленькому двомісному човні переплив Дністер, щоб забрати з України чотирьох чоловіків. Їх прикордонники теж затримали. Але не всім так поталанило”, - говориться у повідомленні.

Останнім часом траплялося, що правоохоронці виявляли тіла чоловіків на берегах прикордонних водойм. Так само порушниками виявилися чоловіки, які стали жертвами негоди у Карпатах.

чоловіки, які хотіли "відмазатись"чоловіки, які хотіли "відмазатись"чоловіки, які хотіли "відмазатись"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW