"Жодного підвезення боєприпасів та продовольства не відбувається": Миколаївські "морпіхи" записали відеозвернення до українців з Маріуполя,- ВІДЕОВоїни 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Бєлінського записали відеозвернення до українців з Маріуполя.

На відео, яке виклала в соцмережах журналістка "1+1" Анастасія Нагорна, миколаївські "морпіхи" подякували українцям за віру в них а також розповіли, що наразі вони знаходяться в оточенні і жодного підвезення боєприпасів та продовольства не відбувається. Бійці підкреслили, що вони тримали оборону до кінця, але наразі вже нічим боротися. 

- Ми захисники Маріуполя, 36 бригада морської піхоти, яка до останнього тримала і тримає оборону цього міста. Ми не здавали позицій, ми тримали кожен клаптик цього міста в міру своїх можливостей. Але реалії такі, що місто опинилося в блокаді, у кільці. І жодного підвезення боєприпасів, продовольства не відбувалося. Тримали до кінця. Ми вдячні кожному українцю, який вірив у морську піхоту та продовжує вірити у морську піхоту. На цій вірі ми протрималися так довго, ми залишилися і залишаємось вірними завжди. І всі українці мають пам'ятати ціну цього опору та завершити справу: відстояти перемогу до кінця. Україна, Європа, світ... З вірою у перемогу, ми вірні завжди, вірні до кінця,- звернулися до українців герої. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW