Яка ситуація у Львові та області станом на 12 березня: пояснення облдержадміністраціїСитуація на Львівщині залишається контрольованою.

Станом на 12 березня ситуація на Львівщині залишається контрольованою, минула доба була без надзвичайних подій. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. 

Поліцейські Львівщини спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, нацгвардійцями, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань в посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, несуть службу на блокпостах.

На території Львова та області проводять спільні заходи для протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства. На блокпостах правоохоронці перевіряють документи в громадян та транспортні засоби.

Щодня в область прибуває значна кількість вимушених біженців з інших регіонів України, де відбуваються інтенсивні бойові дії, тут вони отримують допомогу. 

У посиленому режимі працюють оператори служби 102, які цілодобово приймають повідомлення. За минулу добу в поліцію таких надійшло приблизно 1900 - усі вони опрацьовані.

Читайте також: Львів продовжує приймати прийомні сім’ї з інших куточків країни

Фото на головній умовне, автор: Роман Балук AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW