Заступниця міністра оборони пояснила, чому кількість втрат окупанта незмінна упродовж кількох днівУ міністрерстві оборони прокоментували, чому кількість втрат окупанта незмінна упродовж кількох днів.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр пояснила, чому за офіційними даними вже декілька днів не змінюється цифра «більше 12 тисяч» втрат противника.

«Не хвилюйтесь, ворога люто знищують. Так само люто як він руйнує наші міста і села. Але, підрахунок втрат особового складу ворога - далеко не першочергова справа на місці подій. Крім того, щодня ситуація динамічно змінюється і станом на зараз противника зупинено і немає такого інтенсивного активного протистояння, як це було ще декілька днів тому.

Зниження інтенсивності наступального потенціалу противника як раз свідчить про дійсно великі втрати і потребу у до укомплектуванні особового складу», - зазначила Ганна Маляр.

Вона також додала, що підрахунок втрат ворога під час активної фази війни дуже ускладнений, а встановити точну цифру ворожих втрат дуже непросто.

«Є декілька методик підрахунку, які використовуються. Тобто, після бою ніхто не ходить с калькулятором, якщо говорити дуже спрощено. Цифри надходять від різних джерел, часто з запізненням на декілька діб. Все залежить від ситуації на місці», - пояснила заступниця міністра оборони.

Читайте також: В Ірпені розстріляли журналіста New York Times, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW