На Львівщині дві церкви московського патріархату перейшли до ПЦУДва храми московського патріархату на Львівщині перейшли до православної церкви України.

На Львівщині чоловічий монастир і церква Української православної церкви, які раніше належали до Московського патріархату, перейшли в підпорядкування Православної церкви України. Про це повідомила Львівсько-Сокальської єпархія ПЦУ.

Зазначаться, що йдеться про парафію з Червонограда.

Парафія з Червонограду, Фото - з Фейсбуку

Парафія з Червонограду, Фото - з Фейсбуку

“17 березня митрополит Львівський і Сокальський Димитрій прийняв у єпархіальному управлінні настоятеля Свято-Покровського храму міста Червонограда, протоієрея Ігоря Деркача, який разом з громадою УПЦ МП вирішили перейти до складу Львівсько-Сокальської єпархії Православної церкви України. Владика відповідним розпорядженням та наказом задовільнив прохання отця-настоятеля та громади”, – зазначено у повідомленні.

Також, у підпорядкування ПЦУ переходить Львівський Свято-Воскресенський Новоафонський чоловічий монастир, що розташований у Львові на вулиці Пекарській. У мережі з’явилось відео, в якому настоятель львівського монастиря Йов Ольшанський пояснює своє рішення.

Читайте також: Як пройшла доба у Львові та області: подробиціAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW