Як минула доба на Львівщині: ситуація станом на 24 березняМинула доба на Львівщині минула спокійно, повітряну тривогу не оголошували. 

24 березня начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, як минула доба у Львові та області. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА. 

"Враховуючи воєнний стан, у якому перебуває Україна, доба на Львівщині минула спокійно. Жодного разу не пролунала сирена про повітряну тривогу. 

Разом з цим, за вчора в області прийняли і розселили ще майже 7 тисяч вимушено переміщених осіб. Від початку війни Львівщина дала прихисток понад 230 тисячам людей. Однак, цифри насправді ще більші, адже багато людей самостійно поселилися у приватному секторі.

На Львівщині є ще 18 тисяч облаштованих місць у державних та комунальних закладах, понад тисячу - у приватній сфері", - зазначив Максим Козицький. 

За вчора, кордон на пунктах пропуску у Львівській області перетнула 21 тисяча людей. Динаміка виїду за кордон зменшується, тому майже немає черг. Від початку повномасштабного вторгнення 1 мільйон 200 тисяч людей виїхали за кордон через пункти пропуску на Львівщині.

Читайте також: Чому у Львові не відкривають дитячі садки: пояснення Садового

Фото на головній умовне, автор: Роман БалукAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW