Війна з росією може тривати до кінця літа, - СадовийАндрій Садовий заявив, що війна може тривати до кінця літа.

Мер Львова Андрій Садовий спрогнозував, що війна буде тривати в активній чи більш спокійній фазі до кінця літа. Про це Садовий заявив в інтерв’ю «Українській правді».

Він зазначив, що наступні місяці можуть бути складними, але точно ця війна не закінчиться завтра.

"Я думаю, що ця війна буде тривати в тій чи іншій фазі десь до кінця літа. Можливо, наступні місяці буде складно. Можливо, літом трохи буде спокійніше. У будь-якому разі ми повинні виходити на якийсь документ, так? Тут відповідальність, звичайно, президента. Я думаю, він якнайкраще володіє ситуацією, знає всі нюанси і має легітимне право приймати всі важливі рішення. Тобто ми розраховуємо свої сили надовго. Коротко скажу. В мене немає такої ейфорії, що завтра закінчиться. Якщо до вересня така гостра фаза закінчиться, то це буде добре", - сказав Садовий.

Садовий також заявив про можливий певний перепочинок. Проте невідомо, скільки він буде тривати.

"Можливо, буде якийсь перепочинок. В плані часовий. Але скільки він буде – важко передбачити. Може, тиждень, може, місяць, може, рік. Може, трішки більше. Це залежить, як світ акцептує завершення активної фази війни. Сьогодні російська агентура у всьому світі починає закидувати такий наратив, що Росія не може програти. А ми повинні дати чітке розуміння, що Росія програє цю війну, і вона її програє. І керівництво Росії має тотально змінитися. Тому що люди, які завдали такого болю нашій країні, взагалі цивілізованому світу, не мають права більше приймати жодні рішення і сидіти за одним столом з тими, хто приймає рішення з точки зору світового порядку", - додав мер Львова.

Читайте також: У Львові продовжують плести сітки: небайдужих просять приносити тканинуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW