На Львівщину доставили близько 6 тонн медичної гуманітарної допомоги з НімеччиниДоставили на Львівщину інсуліни різних видів та кровоспинні.

30 березня на Львівщину надійшло близько 6 тонн медичної гуманітарної допомоги з Німеччини. Йдеться про інсуліни різних видів та кровоспинні. Про це повідомив у телеграм-каналі голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Для  розподілу вантаж скерували на один із аптечних складів області. Частину медикаментів отримають чотири заклади охорони здоров'я Львівщини, два з яких - дитячі. Інша частина зберігатиметься на складі для подальших потреб як Львівщини, так і інших регіонів України", - йдеться у повідомленні. 

Медикаменти збирали у різних містах Німеччини і централізовано відправили з лікарні німецького міста Реґенсбурґ під назвою "Милосердні брати". Організували збір коштів для закупівлі медичної гумдопомоги доктори Губерус фон Восс та Мішель Мертер. Зазначили також, зо зараз по всій країні відбуваються благочинні концерти, а за виручені від них кошти планують закупити ще одну партію ліків.

Читайте також: Розпочався тридцять п'ятий день війни: ситуація щодо російського вторгнення

Фото на головній: Максим Козицький, телеграмAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW