Українські академіки розірвали зв'язки і вийшли зі складу іноземних членів РАН У зв’язку з відкритою збройною агресією РФ проти України, академіки НАН України, які є іноземними членами РАН, скерували колективну заяву  про вихід зі складу іноземних членів РАН.

«24 лютого 2022 року без оголошення війни збройні сили російської федерації здійснили акт воєнної агресії проти України. Йде кровопролитна війна. Руйнуються житлові будинки, школи, лікарні, дитячі будинки, наукові установи, громадянська інфраструктура. Гинуть мирні люди, зокрема діти.

Президія РАН по суті не відреагувала на відкритий лист Президії НАН України із закликом проявити властиву науковій спільноті громадянську мужність, совість, людську гідність і зробити все залежне від РАН для того, щоб зупинити агресію російської федерації проти України, що набула форми братовбивчої війни. У цих умовах ми не вважаємо за можливе підтримувати відносини з РАН і цією заявою оголошуємо про наш вихід із складу іноземних членів РАН».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW