Вкрадена "гуманітарка" в Мелітополі і заблоковані автобуси в Бердянську - підсумок дняСьогодні в Україні по трьох погоджених гуманітарних коридорах на власному транспорті дісталися до Запоріжжя 1458 людей. З них - 631 маріуполець та 827 - мешканці міст Запорізької області (Мелітополь, Енергодар, Оріхів, Пологи, Василівка).

Про це під час брифінгу заявила віцепрем'єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Вона заявила, що сьогодні до Бердянска їхала 45 автобусів для евакуації. Окупанти не впустили автобуси в місто.

"600 людей вийшли до автобусів з міста і завтра зранку мають виїхати до Запоріжжя.  Більше 30 автобусів залишаються на в'їзді до Бердянська, щоб зранку забрати маріупольців і мешканців Бердянська до Запоріжжя", - сказала вона.

Верещук також зазначила, що сьогодні до Мелітополя доїхали 12 автобусів і гуманітарний вантаж.

"Гуманітарну допомогу забрали окупанти. Це 14 тон продовольства і медикаментів. Це ціна домовленостям, гарантіям міжнародного Червоного Хреста про те, що коридори будуть працювати", - сказала міністерка. 

Вона веде перемовини щоб автобуси були повернуті і мешканців Мелітополя могли на них завтра виїхати. 

З міста Енергодар сьогодні виїхала колона легкових автомобілів- 50 одиниць і автобус з дітьми. Всі вони пройшли блокпосту і вже дісталися Запоріжжя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW