У Дніпрорудному гострий дефіцит ліків та є проблеми з доступом до інтернетуСтаном на 1 квітня доставка товарів, медикаментів до міста Дніпрорудне залишається проблемною. Продукти харчування завозяться з прилеглих територій, їх асортимент формується за попитом, що не можна сказати про медикаменти, дефіцит яких досить відчутний.

Про це повідомляють у Дніпрорудненській міській раді, передає 061.

Поодинокі випадки провозу індивідуальним транспортом та 31 березня частково були доставлені медикаменти до аптеки ТОВ "Медсервіс" (заявка була зроблена на початку березня, товар був зібраний з усіх підвідомчих аптек м. Дніпро та м. Запоріжжя, але можливості доставити довгий час не було).

Однак, соціальна напруга в місті цими поставками не знята. Робота над поставками медикаментів продовжується.

Комунальна сфера міста працює в звичному режимі. Вода, електроенергія та газ подаються на громаду. Вчора після шквального вітру було пошкоджено електромережу в с. Златопіль. Сьогодні силами КП "Комфорт" та місцевими жителями електропостачання було відновлено.

Сьогодні також було декілька скарг на відсутність інтернету. Провайдери проводять перерахунки та просять за можливості поповнювати особисті кабінети, це дозволить оплачувати роботу персоналу та не відключати доступ до мережі інтернет.

Громадське формування "Добровільна народна дружина" продовжує патрулювання міста у нічний час.

Служба у справах дітей міської ради продовжує розносити гуманітарну допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з багатодітних (малозабезпечених) сімей.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що депутати всіх рівнів благають допомогти визволити мера Дніпрорудного з полону окупантівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW