Окупанти пішли в наступ від Ізюма в бік Слов'янська і Краматорська - АрестовичРадник глави офісу президента і військовий експерт Олексій Арестович повідомив про те, що російські окупанти пішли в наступ від Ізюма в бік Слов’янська і Краматорська.

За його словами, почалася спроба російських військ відрізати з півночі українські війська на Донбасі.

Окупантські війська російської федерації пішли в новий наступ на сході України від Ізюм у бік Слов'янська та Краматорська.

"Почали «підтискати» з півдня в зону ООС, досить сильно, на північ теж. План щодо оточення наших військ там намагаються реалізовувати на повну. Працюють «від душі»: працює авіація, працює артилерія, працюють ракетні війська, наземна частина все гримить, все наступає. І в принципі на півночі вони вже трохи так просунулися у бік Слов'янська та Краматорська.

І на півдні теж дуже сильно підтискають. Подивимося, що буде. Ніхто не сподівався, що буде легко. Враховуючи, що концентрована перевага на двох ділянках сильна: одна до восьми, схоже. Наші працюють, авіація працює у відповідь. Війна – вони працюють за нами, ми працюємо у відповідь".

"Пішли в наступ від Ізюма в бік Слов'янська і Краматорська, просунулися навіть трохи. Там зараз місиво таке жорстоке йде. Сьогодні було відео, коли 95-бригада збиває вертоліт зі "Стугни", це якраз в тому районі, К - 52 збили", - розповів Арестович.

За його словами, почалася спроба російських військ відрізати з півночі українські війська на Донбасі.

"З півдня пішли дні три тому і з півночі. Але, чесно кажучи, вельми ріденько, очікували трохи більше. Але рухаються, як не крути. З півдня - Вугледар, Мар'їнка, ось ця лінія, по якій рухаються вгору", - повідомив Арестович.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW