Арештович про вбитих під Києвом: є зґвалтовані жінки та дітиВ Офісі президента закликали світ звернути увагу на ці злочини, які виглядають як "картинка із фільму жахів".

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович записав спеціальне звернення про масові вбивства російськими військовими мирних жителів у містах Буча, Ірпінь та Гостомель. Про це йдеться у його відеозверненні.

"Буча, Ірпінь і Гостомель - це міста, які звільнені, являють собою картинку з фільму жахів, постапокаліптичного. Серед уже знайдених жертв цих військових злочинів військ РФ: зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити, представники місцевого самоврядування, діти, люди похилого віку, чоловіки, у багатьох зав'язані руки, сліди катувань, людей убито пострілами в потилицю", - розповів він.

Арестович запевнив, що всі злочини російських окупантів будуть враховані та не залишаться безкарними.

"Про такі речі як пограбування або спроба забрати золото, цінні речі, килими, пральні машини тощо нічого вже й говорити. Це безумовно все буде враховано і прокуратурою України та правоохоронними органами та міжнародними кримінальними судами. Хочу вас запевнити, жодні злочини не залишаться безкарними. Світ має жахнутися", - резюмував він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW