Військове вторгнення росії в Україну: на Чернігівщині залишаються малочисельні ворожі групиНа Сіверському напрямку ворог завершив відведення підрозділів Центрального військового округу на територію російської федерації. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

На звільнених територіях залишаються малочисельні групи військових російської федерації, які переховуються або намагаються самостійно перетнути державний кордон України.

Також зазначається, що противник продовжує завдавати систематичних ракетних та авіаційних ударів по об’єктах цивільної інфраструктури та базах зберігання паливно-мастильних матеріалів. Відзначається проведення заходів підготовки особового складу та техніки з метою формування додаткових підрозділів для участі у бойових діях на території України.

Основні зусилля противника зосереджені на підготовці до відновлення наступальних дій, встановленні контролю на територіях Донецької та Луганської областей.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW