Онлайн-сервіси для консультацій з лікарями під час воєнного стануДля тих, хто у кого проблеми зі здоров'ям, але відсутня можливість відвідати медичний заклад, створили сервіси, де можна отримати безоплатну онлайн-консультацію лікарів.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Мінцифру.

Медичний сервіс Helsi.Тут можна записатися до медиків усіх спеціальностей. Кваліфікація лікарів є підтвердженою в Міністерстві охорони здоров’я. Для запису на консультацію не потрібно мати декларацію та направлення від сімейного лікаря, достатньо обрати потрібного спеціаліста та час консультації.

Doctor Online — Health Assistant.Отримати консультацію сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста, замовити ліки чи розшифрувати результати лабораторних досліджень онлайн можна на порталі.

Viveo Cares Foundation — застосунок, де лікарі 24/7 надають консультації українцям, які мають проблеми зі здоров’ям та проживають у зоні бойових дій країни.

Likar.support — онлайн-сервіс, де лікарі-волонтери нададуть термінову медичну допомогу онлайн.

teplo.app— застосунок, який допоможе отримати безплатну консультацію психолога, якщо ваш запит пов'язаний із війною.

doctoriztelefona — Telegram-канал «Доктор у телефоні», запущений медиками Дніпропетровської обласної дитячої лікарні. На ньому можна отримати медичні рекомендації педіатрів. Для цього треба докладно описати стан дитини, чітко вказати вік та вагу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW