Іноземні доброчинці опікуватимуться дітьми з інвалідністю на БуковиніНа варті захисту прав вразливих категорій населення. Міжнародна організація «Save the Children UK» опікуватиметься дітьми-переселенцями, які через російську агресію наразі проживають на Буковині. Вони, зокрема, готові надавати реабілітаційні послуги малюкам з інвалідністю, а також забезпечити їх необхідним обладнанням та матеріалами.  

Про це ішлося під час зустрічі заступниці начальника Чернівецької ОВА Ірини Ісопенко із радницею з гуманітарного захисту дітей «Save the Children» Лорен Мюррей. 

«Дітей, які прибувають до нас із гарячих точок, ми розміщуємо у спеціалізованих закладах. Там вони у безпеці і мають усе необхідне для життя. Проте кількість евакуйованих збільшується, тож потреби зростають», – сказала Ірина Ісопенко. 

Вона також розповіла про гуманітарну місію Буковини у воєнний час – прийом допомоги, роботу волонтерів, відправки, які щоденно здійснюють із області до зон активних бойових дій. Також окреслила алгоритм прийому, розміщення та проживання дітей-переселенців.  

Натомість Лорен Мюррей зазначила, що за потреби їхня організація може також допомогти Буковині із забезпеченням кваліфікованими кадрами. Йдеться про волонтерів, психологів, реабілітологів, дефектологів, вихователів тощо. 

Вона також наголосила на тому, що на їхню допомогу можуть розраховувати не лише евакуйовані, а й буковинські діти, які перебувають у закладах інституційного догляду області. 

Довідково: 

«Save the Children» – міжнародна неурядова організація, надає допомогу і підтримує дітей у країнах, що розвиваються. Вона була заснована 1919 року у Великій Британії у відповідь на трагедію Першої світової війни. Мета – поліпшення життя дітей шляхом покращення освіти, охорони здоров'я та економічних можливостей, а також надання надзвичайної допомоги у разі стихійних лих, війни та інших конфліктів.

Читайте також: Реєстрацію на ЗНО-2022 продовжено: що треба знати учням-переселенцям

Міська філія Центру зайнятості допомагає переселенцям з пошуком роботиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW