Окупанти відходять з Чернігівщини. Для чого він це робить, одному йому відомо, – ЧаусЗавдяки нашим Збройним Силам російські окупанти потроху відходять з Чернігівської області. Про це у ранковому відеозверненні повідомив голова Чернігівської ОДА (ОВА) В‘ячеслав Чаус.

Доброго ранку, Чернігівщино! Дякую за новий день Богу та Збройним Силам України. Сьогодні черговий день – багато роботи. Ворог, завдяки нашим Збройним Силам, потроху відходить з Чернігівщини. Для чого він це робить, одному йому відомо. Але, я сподіваюсь, що він виходить звідси назавжди. Але, навіть якщо він виходить для перегрупування, щоб повернутись, то ми його будемо чекати з подвійним радушиєм.

Зараз всі громади працюють над відновленням життєдіяльності. Наші Збройні Сили займаються розмінуванням населених пунктів, там де стояв ворог, і зачисткою від москальської нечисті.

Хочу звернутися до всіх мешканців Чернігівської області: можливі авіаційні і ракетні удари в області. Цього ніхто не відміняв. Ворог може діяти будь-яким чином, і таким теж, тобто вони долітають на сьогодні до нас і дострілюють. Тому у мене велике прохання, за наявності сигналів по тривозі, знаходитися в об‘єктах укриття. Нам ще рано розслаблятися, у нас ще дуже багато роботи і у нас ще війна – ворог знаходиться на нашій землі: і на чернігівській і на українській. Тому всі до роботи. Всі знають, хто що має робити, – про це не буду нагадувати в черговий раз.

Вкотре хочу подякувати волонтерам за те, що Ви такі круті, і за Вашу фантастичну роботу, і за Ваш внесок в нашу перемогу.

Вірю в Бога і в Збройні Сили України. До роботи! До перемоги!

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW