На Дубенщині майже 9 тисяч переселенців знайшли прихисток8 242 внутрішніх переселенців вже прийняла Дубенщина, каже Всеволод Пекарський, голова Дубенської РВА.

"Днями, працівники Дубенської РВА зустрілись із родинами, що проживають в одному із населених пунктів району. Люди втратили житло, роботу, друзів та звичне коло спілкування. Але не втратили віру в майбутнє та нашу перемогу.

Зі свого боку - працюємо над тим, аби їм було максимально комфортно в нас, на Дубенщині. Завезли продукти харчування, засоби гігієни, побутову хімію. 

Люди цікавились питаннями отримання довідок ВПО, розмірів та видів належних їм виплат, актуальними вакансіями. Сьогодні спрямували туди фахівців управління соціального захисту РВА, Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості, аби надати роз’яснення з актуальних питань. 

У ПІДСУМКУ: двом жінкам домовились про співбесіди, завтра на них чекають потенційні роботодавці. Працівники сільської ради запевнили, що спрацюють оперативно, аби довідки для ВПО були готові у швидкому часі. Це важливо для отримання належних виплат. 

В'ячеслав Савчук, директор Дубенської філії центру зайнятості, по завершенню зустрічі пообіцяв привезти усе необхідне для плетіння маскувальних сіток. Люди хочуть допомагати, аби наблизити нашу перемогу та повернутись до рідних міст та домівок". AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW