Російський окупант: «Мам, слышала про Чернигов? Его нет. Наши с лица земли сравняли»У перехопленій телефонній розмові окупантів один з російських солдатів розповідає матері, що став на війні в Україні алкоголіком, через те, що тут відбувається.

Аудіозапис розмови виклав радник голови МВС України Антон Геращенко.

– Алкашем можно сказать, пипец такой прям, я тебе говорю вообще такое творится здесь. Просто разговаривал с человеком вчера, с офицером спецназа, просто разговаривали вечером, все было нормально, вот, по имени там прям все хорошо, все нормально, утром узнаю – 200.

Також солдат розповідає, що його підрозділ відводять на два дні в Брянськ для відпочинку, а звідти перекинуть на Донбас.

– Сказали вывод войск, назад едем в россию. Да, мы приезжаем в Брянск, где были изначально. Пару дней мы там отдыхаем, но еще не точно. Либо по принуждению, без спроса, будут на Донбасс отправлять. Скажу так, как есть, если будут отправлять на Донбасс, ну без нашего ведома, можешь не ждать меня, мам.

І додає про Чернігів, що його вже немає, що російські війська зрівняли його землею.

– Слышала город Чернигов?

– Да, да, слышала.

– Его нет.

– Да ты че.

– С лица земли сравняли.

– Ну, а кто его сравнял? россия?– Да, да, наши сравняли.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW